Doorgaan naar hoofdcontent

A new website for the Compendium of Cultural Policies & Trends

 
A new website for the Compendium of Cultural Policies & Trends
Lees verder

CAP over aftrek pensioenpremie in een beroepspensioenregeling
  V&A 19-010 Behandeling van door werknemers betaalde pensioenpremie aan een beroepspensioenfonds in de aangifte inkomstenbelasting 11 december 2019 14:38 Dit V&A 19-010 behandelt de vraag of de door een werknemer aan een beroepspensioenfonds betaalde pensioenpremie in de aangifte inkomstenbelasting als zogenoemd negatief loon kan worden opgenomen. Vraag In een aantal situaties...
Lees verder

Make interculturalism great again. A case for fair international cultural cooperation
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder