Doorgaan naar hoofdcontent

ANWB: Vertrek donderdag tijdig om 'sinterklaasfiles' te mijden

 
ANWB: Vertrek donderdag tijdig om 'sinterklaasfiles' te mijden
Rijkswaterstaat en de ANWB adviseren automobilisten op 5 december rekening te houden met vroege en lange files in de middagspits door Pakjesavond. Veel mensen vertrekken zo'n een à twee uur eerder dan normaal om op tijd thuis te zijn.
Lees verder

Waardeoverdracht pensioen naar Nederland
Datum 4 december 2019 Betreft Kamervragen van het lid Van Weyenberg (D66)   Hierbij zend ik u, mede namens de Staatssecretaris van Financiën, de antwoorden op de Kamervragen van het lid Van Weyenberg (D66) over "de mogelijkheid van pensioenoverdracht uit het buitenland". De Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Daaruit: Vraag 2 Wat zijn de […]
Lees verder

Reisadvies # Frankrijk : Er is donderdag een landelijke staking aangekondigd. Deze begint waarschijnlijk om 20u vanavond. Er worden ernstige storingen verwacht van het regionale en internationale OV. Ook vreest men voor ongeregeldheden in Parijs. https://
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder