Doorgaan naar hoofdcontent

APRIL, MAY EN JUNE bekroond met Gouden Film

 
APRIL, MAY EN JUNE bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben April, May en June, geregisseerd door Will Koopman, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee de Gouden Film-status behaald. Frank Houtappels nam namens de cast en crew de award in ontvangst. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film Festival en het Nederlands Filmfonds. April, May en June is de veertiende film die in 2019 de Gouden Film...
Lees verder

Terugblikken op 2019 met Nadia den Hollander: 'Een jaar van winnen en ervaring opdoen'
Lees verder

Terugblikken op 2019 met Udo de Haan: 'Tweespan-kampioenschap was sportief hoogtepunt van 2019'
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder