Doorgaan naar hoofdcontent

Beleidsdoorlichting nabestaandenpensioen van SZW

 
Beleidsdoorlichting nabestaandenpensioen van SZW
Datum 20-12-2019 Betreft Beleidsdoorlichting artikel 9 Nabestaanden SZW begroting Daaruit: Kabinetsreactie De beleidsdoorlichting laat zien dat het uitgangspunt van de publieke nabestaandenuitkering door de jaren heen niet is veranderd: steun geven aan nabestaanden waarvan niet gevergd kan worden dat zij door arbeid in het levensonderhoud voorzien. De maatschappelijke opvattingen over van wie dat...
Lees verder

Wettelijke veranderingen in Nederlandse partneralimentatie vnaf 2020
Grote veranderingen partneralimentatie: Wie wordt daar beter van? Per 1 januari 2020 gaat er veel veranderen rondom partneralimentatie. De duur voor partneralimentatie gaat flink omlaag en de fiscale aftrekbaarheid wordt stapsgewijs afgebouwd. De gevolgen van deze nieuwe wetgeving zijn ingrijpend, zowel voor de ontvanger als voor de betaler. Download hier de resultaten van de vFAS Enquête...
Lees verder

Rapporten nieuw ingeschreven hengsten online
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder