Doorgaan naar hoofdcontent

CPB over effect van erfenissen en schenkingen op vermogensongelijkheid

 
CPB over effect van erfenissen en schenkingen op vermogensongelijkheid
Zie over een recent CPB onderzoek Ontvangers van erfenissen en schenkingen zijn relatief rijker dan leeftijdsgenoten die niets ontvangen. Desondanks hebben erfenissen en schenkingen tussen 2007 en 2015 niet geleid tot een toename van de vermogensongelijkheid. Dit staat in de publicatie 'Effect van erfenissen en schenkingen op vermogensongelijkheid en de rol van belastingen' van het […]
Lees verder

Reisadvies # Frankrijk : Door een landelijke staking zijn er ernstige storingen in de dienstregelingen van het binnenlands openbaar vervoer en ook internationaal (Thalys en ICE). Ook kunnen er ongeregeldheden in het land zijn: https://www. nederlandwereld
Lees verder

CBS onderzoek houdbaarheid woonlandafctoren
Zie dit rapport dat moet dienen als basis voor een nieuwe systematiek van berekening woonlandfactoren . Met commentaren mijnerzijds namens de VBNGB en van Fanf in de bijlagen , met een reactie van het CBS. https://www.cbs.nl/nl-nl/maatwerk/2019/46/onderzoek-houdbaarheid-woonlandfactorberekening
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder