Doorgaan naar hoofdcontent

Dag 3 Eerste bezichtiging: 24 hengsten aangewezen

 
Dag 3 Eerste bezichtiging: 24 hengsten aangewezen
Lees verder

International Conference on Women Entrepreneurship 2019
"Yesterday was an important day in the Netherlands! A majority in our parliament voted for a quota for women in business. In the future 30 percent of boards of directors of stock market listed companies have to be female. Personally I am happy with this outcome. The topic of discussion is understandable; why is it fair to legally favor women above men? There are many answers to this question, but...
Lees verder

Arbeidsongeschikt in Nederland en belasting betalen in Spanje III
Arbeidsongeschikt in Nederland en belasting betalen in Spanje III De uitspraak van het Tribunal Supremo in Madrid betreffende de mate van arbeidsongeschiktheid die is vastgesteld door een ander EU land zal de leidraad zijn voor personen die nu gebruik willen gaan maken van de belastingvoordelen die samengaan met de Incapacidad en de Discapacidad regelingen. In […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder