Doorgaan naar hoofdcontent

December in het Nationaal Archief

 
December in het Nationaal Archief
Lees verder

Reisadvies # Myanmar : de autoriteiten hebben aangekondigd dat van 9-13 december verschillende grote demonstraties zullen plaatsvinden. Vermijd demonstraties en samenscholingen. Volg de aanwijzingen op van de lokale autoriteiten. Meer in het reisadvies: h
Lees verder

CPB over effect van erfenissen en schenkingen op vermogensongelijkheid
Zie over een recent CPB onderzoek Ontvangers van erfenissen en schenkingen zijn relatief rijker dan leeftijdsgenoten die niets ontvangen. Desondanks hebben erfenissen en schenkingen tussen 2007 en 2015 niet geleid tot een toename van de vermogensongelijkheid. Dit staat in de publicatie 'Effect van erfenissen en schenkingen op vermogensongelijkheid en de rol van belastingen' van het […]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder