Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Nationals can register with Embassy

 
Dutch Nationals can register with Embassy
Dutch Nationals abroad are invited to register with the Ministry of Foreign Affairs. This helps to inform you correctly about services and events in your area, to be able to correctly advise you in case of an emergency and to know where Dutch nationals are located worldwide. Please visit the website here The post Dutch Nationals can register with Embassy appeared first on NACCSE.
Lees verder

Dansant was druk bezocht
Een van de beste avonden van de NVTHC door Hans Bos Het was zonder twijfel een van de fraaiste avonden uit de geschiedenis van de NVTHC. Alles klopte: de feeërieke omgeving van het fraaieste hotel in Hua Hin en omstreken, het Centara Grand. Het buffet was zonder meer voortreffelijk en de Band B2F speelde de sterren van de hemel. Bovenal waren de bijna 100 gasten zo gezellig als maar kan. En...
Lees verder

VACATURE: Senior Medewerker Algemene Zaken
Senior medewerker algemene zaken De Nederlandse ambassade in Wenen heeft een vacature voor een fulltime (Sr) Medewerker Algemene Zaken. Belangstellenden worden uitgenodigd te reageren voor 11 januari 2020. Ben jij op zoek naar een uitdagende en dynamische baan? Heb je…
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder