Doorgaan naar hoofdcontent

Het Najaarsoverleg: de staat van de Nederlandse jeugdfilm en het filmaanbod in filmtheaters

 
Het Najaarsoverleg: de staat van de Nederlandse jeugdfilm en het filmaanbod in filmtheaters
Op woensdagavond 11 december gaan collega's en concurrenten uit de Nederlandse filmwereld tijdens het Najaarsoverleg weer met elkaar in debat over actuele kwesties in de huidige filmindustrie. De belangrijkste agendapunten zijn: wat is anno 2019 de staat van de Nederlandse jeugdfilm; en waarom vertonen gesubsidieerde filmtheaters steeds meer commerciële films? Onder andere Burny Bos (Bos Bros),...
Lees verder

Future audiences, common Futures: addressing kids' imagination across borders
Lees verder

For more information please email Annemarie Leepel  [email protected], and/or mail [email protected]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder