Doorgaan naar hoofdcontent

HUISVROUWEN BESTAAN NIET 2 bekroond met Gouden Film

 
HUISVROUWEN BESTAAN NIET 2 bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben HUISVROUWEN BESTAAN NIET 2, opvolger van de komische film HUISVROUWEN BESTAAN NIET, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee nog voor de Kerst de Gouden Film-status behaald. Makers Rick Engelkes, Aniëlle Webster, Richard Kemper, Frank Groeneveld, Sytze van der Laan en Marijn Wigman en acteurs Kay Greidanus en Patrick Martens namen de award in ontvangst in...
Lees verder

After a successful first meeting, what's next for FORMS?
Lees verder

Reisadvies # Armenië : De algemene veiligheidssituatie in Armenië is verbeterd. Daarom hebben we de kleur van het reisadvies voor het grootste deel van het land nu aangepast van geel naar groen. (geen bijzondere veiligheidsrisico's). https://www. nederlan
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder