Doorgaan naar hoofdcontent

Inschrijving World Press Freedom Conference open

 
Inschrijving World Press Freedom Conference open
UNESCO en het Koninkrijk der Nederlanden organiseren volgend jaar samen de jaarlijkse World Press Freedom Conference. De conferentie vindt plaats op 22, 23 en 24 april in het World Forum in Den Haag, de internationale stad van vrede en recht.
Lees verder

Penoza: The Final Chapter bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben PENOZA: THE FINAL CHAPTER in de bioscoop gezien. De film, gebaseerd op de Nederlandse misdaadserie met Monic Hendrickx in de hoofdrol, heeft daarmee op zondagavond de Gouden Film-status behaald. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film Festival en het Nederlands Filmfonds. PENOZA: THE FINAL CHAPTER is de elfde film die in 2019 de Gouden Film...
Lees verder

Afscheidsaudiëntie ambassadeur van Bolivia
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur de Plurinationale Staat Bolivia, Z.E. Enrique Eduardo Rodríguez Veltzé.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder