Doorgaan naar hoofdcontent

JongKFPS 10 jaar: ‘het enthousiasme is groter dan ooit’

 
JongKFPS 10 jaar: 'het enthousiasme is groter dan ooit'
Lees verder

Reisadvies # Samoa : Vanwege een uitbraak van de mazelen geldt de noodtoestand. Donderdag en vrijdag zijn alle overheidsinstellingen en bedrijven gesloten. Dan wordt onder de bevolking een groot vaccinatieprogramma uitgevoerd. Lees hier het reisadvies: ht
Lees verder

ANWB: Vertrek donderdag tijdig om 'sinterklaasfiles' te mijden
Rijkswaterstaat en de ANWB adviseren automobilisten op 5 december rekening te houden met vroege en lange files in de middagspits door Pakjesavond. Veel mensen vertrekken zo'n een à twee uur eerder dan normaal om op tijd thuis te zijn.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder