Doorgaan naar hoofdcontent

Kerstactie: de allerlaatste kaarten FRIESIAN PROMS voor donderdag- én vrijdagavond

 
Kerstactie: de allerlaatste kaarten FRIESIAN PROMS voor donderdag- én vrijdagavond
Lees verder

70 jaar soevereiniteitsoverdracht aan Indonesië
Lees verder

MEES KEES IN DE WOLKEN bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben MEES KEES IN DE WOLKEN, de vijfde film uit de populaire reeks, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee de Gouden Film-status behaald. De Mees Kees-films zijn gebaseerd op de gelijknamige boekenreeks van Mirjam Oldenhave. Hoofdrolspelers Leendert de Ridder en Sanne Wallis de Vries verrasten regisseur Martijn Smits met de Gouden Film Award, een initiatief van...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder