Doorgaan naar hoofdcontent

Kiesraad registreert 'Partij 18PLUS' en 'BBB' voor Tweede Kamerverkiezing

 
Kiesraad registreert 'Partij 18PLUS' en 'BBB' voor Tweede Kamerverkiezing
De Kiesraad heeft op 9 december 2019 het verzoek ingewilligd om de partijnamen ('aanduidingen') 'Partij 18PLUS' en 'BBB' in te schrijven in het register van aanduidingen voor de Tweede Kamerverkiezing.
Lees verder

Duurzame Mobiliteit in Duitsland - Uitvoerder Sectorstudie gezocht
Duurzame Mobiliteit in Duitsland - Kansen voor Nederlandse ondernemers die een bijdrage leveren aan de transitie naar slimme en schone mobiliteit. Om de kansen voor toetreding van Nederlandse bedrijven in de duurzame mobiliteit op de Duitse markt goed inzichtelijk te maken, wil het Consulaat-Generaal München in samenwerking met RVO een marktstudie laten uitvoeren. Meer informatie vindt u in de...
Lees verder

Vanja Kaludjercic nieuwe festivaldirecteur International Film Festival Rotterdam
De 37-jarige Kroatische Vanja Kaludjercic is de opvolger van IFFR's huidige festivaldirecteur Bero Beyer. Kaludjercic werkte eerder als adviseur, programmeur en projectmanager voor diverse internationale filmfestivals. Ook was ze hoofd van de Holland Film Meeting (HFM) voor het Nederlands Film Festival. Eveneens had ze bij IFFR al twee jaar lang de leiding over de zaalgesprekken en masterclasses...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder