Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie

 
Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht op dinsdagmiddag 3 december een werkbezoek aan het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie in Utrecht. Het werkbezoek stond in het teken van de samenwerking tussen zorg en onderzoek in het centrum.
Lees verder

Initiatief Linked Data Player wint Hackalod 2019
Lees verder

Prinses Margriet aanwezig bij Internationale Rode Kruis-bijeenkomst in Genève
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden is maandag 9 december 2019 in Genève aanwezig bij een bijeenkomst in het kader van de 33e internationale conferentie van Rode Kruis- en Rode Halve Maan-verenigingen. Zij spreekt die dag met een aantal partijen over rampenvoorbereiding en rampenpreventie. De bijeenkomst wordt georganiseerd door het naar de Prinses vernoemde Rode Kruis...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder