Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima praat met minister Le Maire over Women’s Economic Empowerment

 
Koningin Máxima praat met minister Le Maire over Women's Economic Empowerment
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft vrijdag 6 december in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA) in Parijs een ontmoeting gehad met de Franse minister van Financiën, Bruno Le Maire. Het gesprek ging over de versterking van de economische positie van vrouwen in Afrika en de bijdrage die de...
Lees verder

Oproep BNR Radio interviews in Londen
Het bericht Oproep BNR Radio interviews in Londen verscheen eerst op Nederlanders in het buitenland.
Lees verder

Nederlandse vrouwenteams zijn een half seizoen ongeslagen
Nederlands vrouwenelftal - 59 minuten geleden
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder