Doorgaan naar hoofdcontent

OranjeLeeuwinnen keren terug naar Valenciennes

 
OranjeLeeuwinnen keren terug naar Valenciennes
Nederlands vrouwenelftal - 1 uur geleden
Lees verder

Vraag & Antwoord over vervroegen Nederlandse pensioenuitkeringen
V&A 19-008 Vervroegen ingangsdatum pensioenuitkeringen en AOW-leeftijd in 2025 17 december 2019 10:17 Dit V&A 19-008 behandelt de vraag van welke voor 2025 geldende AOW-leeftijd kan worden uitgegaan voor de periode van vijf jaar vóór de AOW-leeftijd waarin de pensioenuitkeringen vervroegd kunnen ingaan terwijl de werknemer doorwerkt. Inleiding Volgens de fiscale regels moet een werknemer...
Lees verder

Grensoverschrijdende handhaving en dienstverlening SVB en UWV
Uit: UWV Handhavingsjaarplan 2020 4.4. Grensoverschrijdend handhaven Sommige vormen van fraude reiken over landsgrenzen heen. Uitdaging daarbij is dat de (digitale) grenzen vervagen en vanuit vraag en aanbod op de internationale arbeidsmarkt nieuwe bewegingspatronen ontstaan. Internationale handhaving gaat niet alleen over het handhaven op de rechtmatigheid van uitkeringen van mensen die in het...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder