Doorgaan naar hoofdcontent

Prime Minister to hold meeting with business community

 
Prime Minister to hold meeting with business community
Prime Minister Nguyen Xuan Phuc will hold a meeting with businesses at the National Convention Centre in Hanoi on 23 December . The post Prime Minister to hold meeting with business community appeared first on Dutch Business Association in Vietnam.
Lees verder

Video of the event Outlook: Japan 2020 now available online
Lees verder

Kersttoespraak Koning op 25 december 2019
De Kersttoespraak van Zijne Majesteit de Koning wordt Eerste Kerstdag, woensdag 25 december, om 13.00 uur uitgezonden door de NOS op NPO1 en op Radio 1. Gelijktijdig is de Kersttoespraak op NPO2 te zien met gebarentolk.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder