Doorgaan naar hoofdcontent

Prinses Beatrix bezoekt symposium In Vrijheid Verbonden

 
Prinses Beatrix bezoekt symposium In Vrijheid Verbonden
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden woont maandagavond 20 januari in Tivoli Vredenburg in Utrecht een symposium bij van het interreligieus netwerk In Vrijheid Verbonden. Het thema van de bijeenkomst is '75 jaar vrijheid'.
Lees verder

Pathé opent ScreenX-zaal
Op woensdag 4 december heeft Pathé Spuimarkt in Den Haag de eerste ScreenX-zaal van Pathé geopend. Later dit jaar zijn ze van plan een tweede te openen. Kinepolis in Utrecht opende dit jaar in oktober al de eerste van Nederland. De zaal biedt een 270-graden panoramisch beeld, en was voor het eerst gebruikt tijdens de voorpremière van JUMANJI: THE NEXT LEVEL. Met ScreenX ben je door de film...
Lees verder

Statistics Netherlands' account for culture and media: significant contribution of culture to the economy
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder