Doorgaan naar hoofdcontent

Pro rata aftrek belasting bij inkomsten uit meer bronstaten

 
Pro rata aftrek belasting bij inkomsten uit meer bronstaten
Het verwachte Beleidsbesluit n.a.v. het EHvJ arrest X is er. Uit de Staatscourant van 13 december 2019 citeer ik de belangrijkste delen https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2019-66192.pdf Inkomstenbelasting. Buitenlandse belastingplichtigen; Pro-rata-aftrek persoonlijke aftrekposten en tegemoetkomingen als niet is voldaan aan de 90%-eis Directoraat-generaal Belastingdienst/Directie...
Lees verder

Nederlandse ambassade in Ljubljana ondertekent het Sloveense Charter Diversiteit
Op dinsdag 10 december ondertekende ambassadeur Marco Hennis het Charter Diversiteit in Slovenië, als eerste ambassade. De post was daarnaast als partner betrokken bij de organisatie van de goed bezochte officiële ondertekeningsceremonie op dinsdagochtend. Het lijkt misschien niet zo voor de hand liggend, om als kleine post van 7 medewerkers het Charter te ondertekenen. Toch kan je ook als kleine...
Lees verder

'Elke Nederlandse ambassade steunt de mensenrechten'
Nederland gelooft in een rechtvaardiger wereld. Helaas is niet iedereen zo vrij zijn als wij hier. Daarom steunt het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken verdedigers van de mensenrechten wereldwijd. Nadat Svitlana Valko een bezoek had gebracht aan de Nederlandse Shelter City Middelburg, werd ze mede-oprichtster van Tbilisi Shelter City in Georgië, het eerste tijdelijke verblijfscentrum...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder