Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies # Filipijnen : Door tyfoon Phanfone hebben de gebieden Kalibo, Aklan en Boracay last van kapotte electrici...

 
Reisadvies # Filipijnen : Door tyfoon Phanfone hebben de gebieden Kalibo, Aklan en Boracay last van kapotte electriciteitsvoorzieningen en uitgevallen mobiele netwerken. Er is bijna geen telefonisch contact mogelijk vanuit dit gebied. Zie ook https://www.
Lees verder

Contributie 2020
FACTUUR CONTRIBUTIE 2020 EN BEWIJS VAN LIDMAATSCHAP 2020 Door een domme fout van de drukkerij zijn de facturen voor het betalen van de contributie 2020 niet bij het januarinummer van " Het Pierement" ingesloten. De facturen zullen nu worden ingesloten bij het aprilnummer van " Het Pierement", samen met het Bewijs van lidmaatschap 2020. Dit […] The post Contributie...
Lees verder

Webshop bestellingen
Via de webshop kunnen géén bestellingen meer gedaan worden! The post Webshop bestellingen appeared first on Kring van Draaiorgelvrienden.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder