Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies # Filipijnen : Tyfoon # Kammuri zorgt de komende dagen voor hevige regenval en forse windstoten. Ben je in...

 
Reisadvies # Filipijnen : Tyfoon # Kammuri zorgt de komende dagen voor hevige regenval en forse windstoten. Ben je in de Filipijnen? Laat familie/vrienden dan weten hoe het gaat. Heb je hulp nodig? Buitenlandse Zaken is 24/7 bereikbaar via +31 247 247 247
Lees verder

State visit to Indonesia
At the invitation of President Joko Widodo, Their Majesties King Willem-Alexander and Queen Máxima will pay a state visit to the Republic of Indonesia in the week of 9 March 2020.
Lees verder

Staatsbezoek Indonesië
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van president Joko Widodo een staatsbezoek aan de Republiek Indonesië. Het bezoek vindt plaats in de week van 9 maart.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder