Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies # NieuwZeeland : De lokale autoriteiten raden vanwege de vulkaanuitbarsting op # WhiteIsland af om naar he...

 
Reisadvies # NieuwZeeland : De lokale autoriteiten raden vanwege de vulkaanuitbarsting op # WhiteIsland af om naar het eiland te reizen of daar in de buurt te verblijven. Ben je in Nieuw-Zeeland en heb je hulp nodig? BZ is 24/7 bereikbaar: +31 247 247 247
Lees verder

Papierloos treinreizen in China met E-ticket voor expats
Hogesnelheids treinreizen in China zijn een verademing als je het vergelijkt met treinreizen in Europa, treinen zijn zeer snel (tot 350 km per uur) zeer schoon, je kunt er van alles krijgen, zelfs etene en drinken laten bezorgen op je stoel (via je telefoon) en je kunt alle kanten van China snel en veilig [...]
Lees verder

REMINDER: Christmas/Kerst Koffie/Singalong on Thursday, December 12th
Dag Allemaal, We are looking forward to our first Dutch International Society Christmas/Kerst Koffi[...]
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder