Doorgaan naar hoofdcontent

Reisadvies # NieuwZeeland : De lokale autoriteiten raden vanwege de vulkaanuitbarsting op # WhiteIsland af om naar he...

 
Reisadvies # NieuwZeeland : De lokale autoriteiten raden vanwege de vulkaanuitbarsting op # WhiteIsland af om naar het eiland te reizen of daar in de buurt te verblijven. Ben je in Nieuw-Zeeland en heb je hulp nodig? BZ is 24/7 bereikbaar: +31 247 247 247
Lees verder

Subtop: mooi debuut van Britt Muis met Britt's Hebbe (Olgert 445)
Lees verder

Statement of the EU Delegation in China on International Human Rights Day
On 10 December 2019 the international community marks the 71st anniversary of the proclamation of the Universal Declaration of Human Rights by the United Nations. The Universal Declaration was proclaimed by a multitude of nations. It says that "all human beings are born free and equal in dignity and rights". The rights and freedoms enshrined in it, including the right to freedom of thought,...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder