Doorgaan naar hoofdcontent

Rekenregels ministerie SZW 2020

 
Rekenregels ministerie SZW 2020
Zie alhier https://www.rijksoverheid.nl/documenten/regelingen/2019/11/22/rekenregels-1-januari-2020 voor onder meer premiepercentages, uitkeringsbedragen AOW en ANW per 1.1.2020
Lees verder

Nederland op een afstand
Ons laatste bezoek aan Nederland was in oktober 2016. Dankzij de ongelooflijk vele veranderingen in ons leven gingen vage plannen om weer eens op het vliegtuig te stappen niet door. Ik kan hier nu amper weg omdat er elk moment showings kunnen zijn van ons huis dat te koop staat. Officieel hoort men 24 uur... Read More
Lees verder

Reisadvies # Algerije : Op 12 december zijn er presidentsverkiezingen. Rond deze verkiezingen kunnen er demonstraties zijn in de hoofdstad Algiers en andere grote steden. Hierbij kan geweld worden gebruikt. Vermijd demonstraties en samenscholingen. https:
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder