Doorgaan naar hoofdcontent

Rondreis Peru #8 | Ontdek de omgeving van Cusco: 10 bezienswaardigheden

 
Rondreis Peru #8 | Ontdek de omgeving van Cusco: 10 bezienswaardigheden
Als er één plek is in Peru die je gezien moet hebben dan is het Cusco. Wat mij betreft één van de mooiste, leukste en meest interessante steden van heel Zuid-Amerika. Maar niet alleen Cusco… Het bericht Rondreis Peru #8 | Ontdek de omgeving van Cusco: 10 bezienswaardigheden verscheen eerst op BESABINE.
Lees verder

United Family Hospital heeft een nieuw WeChat miniprogram
Het United Family hospital is een goed aangeschreven ziekenhuis in Shanghai waar veel expats naartoe gaan. In oktober is dit ziekenhuis (puxi vestiging) verhuisd naar een nieuw adres : No.699 Pingtang Rd. (Metro Songhong Rd, line 2). Tevens hebben ze een nieuw WeChat miniprogram uitgebracht waardoor je eenvoudig veel zaken online kunt regelen waaronder [...] Het bericht United Family Hospital...
Lees verder

Uitvoerder voor marktonderzoek naar cybersecurity en/of kunstmatige intelligentie gezocht
Digitalisering is een van de grote uitdagingen waar de Europese industrie voor staat. Nieuwe technologieën zoals kunstmatige intelligentie & machine learning, blockchain, internet of things en big data creëren de mogelijkheid om productieprocessen efficiënter en persoonlijker te maken. Tegelijkertijd moeten gevestigde bedrijven hun bedrijfsmodellen heroverwegen en ontstaan uit deze technologieën...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder