Doorgaan naar hoofdcontent

Staatssecretarissen zien Duits-Nederlandse samenwerking vanuit pantservoertuig

 
Staatssecretarissen zien Duits-Nederlandse samenwerking vanuit pantservoertuig
Duitsland en Nederland zijn bezig hun krijgsmachten digitaal verregaand te integreren. Om militairen in het veld beter te laten samenwerken , richtten de twee krijgsmachten eerder de organisatie TEN (Tactical Edge Networking) op. Gisteren ervoeren de twee staatssecretarissen vanuit een CV90-pantserinfanterievoertuig op oefenterrein De Vlasakkers hoe ver de digitale samenwerking is gevorderd.
Lees verder

Koningin Máxima aanwezig bij start viering 100 jaar welpen van Scouting Nederland
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdagmiddag 15 januari 2020 in Noordwijkerhout aanwezig bij de start van de viering van 100 jaar welpen van Scouting Nederland. Welpen zijn bij Scouting de kinderen tussen zeven en elf jaar. Koningin Máxima is beschermvrouwe van Scouting Nederland.
Lees verder

Future audiences, common Futures: addressing kids' imagination across borders
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder