Doorgaan naar hoofdcontent

Startups poised to develop strongly over next five years

 
Startups poised to develop strongly over next five years
Vietnam's startup ecosystem could develop strongly over the next five years with venture capital and government assistance, Eddie Thai, general partner of the venture capital firm 500 Startups Vietnam, said at a Startup Viet Summit held on 2 December in HCM City. The post Startups poised to develop strongly over next five years appeared first on Dutch Business Association in Vietnam.
Lees verder

Staatsbezoek Indonesië
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van president Joko Widodo een staatsbezoek aan de Republiek Indonesië. Het bezoek vindt plaats in de week van 9 maart.
Lees verder

Sinterklaas werd druk bezocht
Volle bak bij Sinterklaas in Hua Hin door Hans Bos 33 kinderen hebben zaterdag 30 november bij Say Cheese in Hua Hin een cadeautje gekregen. Sinterklaas was daarvoor speciaal overgekomen uit Pattaya, terwijl de drie echte zwarte Zwartepieten hun thuisbasis in Hua Hin hebben. Vanwege een medisch ongemak besloot de Nederlandse Vereniging Hua Hin en Cha Am de handen ineen te slaan met Say Cheese,...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder