Doorgaan naar hoofdcontent

Terugblikken op 2019 met Nadia den Hollander: 'Een jaar van winnen en ervaring opdoen'

 
Terugblikken op 2019 met Nadia den Hollander: 'Een jaar van winnen en ervaring opdoen'
Lees verder

Nieuwjaars party
Beste leden en bijna-leden,   One down and two to go! De komende dagen staan u nog twee feestelijkheden te wachten: nieuwjaar en de borrel van onze vereniging op vrijdag 3 januari. Die vindt plaats op de Sailing Club Hua Hin (in Cha Am) vanaf 18.00 uur.   U mag dan kiezen tussen zoenen, handen schudden of zelfs omhelzen...   Bij binnenkomst trakteren wij op een heerlijk glaasje...
Lees verder

Terugblikken op 2019 met Udo de Haan: 'Tweespan-kampioenschap was sportief hoogtepunt van 2019'
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder