Doorgaan naar hoofdcontent

The Embassy of the Kingdom of the Netherlands signs the Slovene Charter of Diversity as first foreign mission

 
The Embassy of the Kingdom of the Netherlands signs the Slovene Charter of Diversity as first foreign mission
On Tuesday, 10 December 2019, the Embassy of the Kingdom of the Netherlands was the first foreign mission to sign the Slovene Charter of Diversity. With their signature, they want to bring attention to the importance of diversity in the workplace and set an example. Next to the Embassy, three Dutch companies signed the Charter as well: Shell-Adria, Butan Plin and Ocean Orchids.
Lees verder

Nederlandse ambassade in Ljubljana ondertekent het Sloveense Charter Diversiteit
Op dinsdag 10 december ondertekende ambassadeur Marco Hennis het Charter Diversiteit in Slovenië, als eerste ambassade. De post was daarnaast als partner betrokken bij de organisatie van de goed bezochte officiële ondertekeningsceremonie op dinsdagochtend. Het lijkt misschien niet zo voor de hand liggend, om als kleine post van 7 medewerkers het Charter te ondertekenen. Toch kan je ook als kleine...
Lees verder

'Elke Nederlandse ambassade steunt de mensenrechten'
Nederland gelooft in een rechtvaardiger wereld. Helaas is niet iedereen zo vrij zijn als wij hier. Daarom steunt het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken verdedigers van de mensenrechten wereldwijd. Nadat Svitlana Valko een bezoek had gebracht aan de Nederlandse Shelter City Middelburg, werd ze mede-oprichtster van Tbilisi Shelter City in Georgië, het eerste tijdelijke verblijfscentrum...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder