Doorgaan naar hoofdcontent

The Future of Dairy

 
The Future of Dairy
A memorandum of understanding was signed between representatives from the Dutch and Sri Lankan dairy sector. The parties, representing both educational and commercial actors, committed to developing a private dairy training center that will prepare graduates with the newest techniques and knowledge in dairy. Ambassador Gonggrijp was there to grace the occassion and had a few words to say about...
Lees verder

Pro rata aftrek belasting bij inkomsten uit meer bronstaten
Het verwachte Beleidsbesluit n.a.v. het EHvJ arrest X is er. Uit de Staatscourant van 13 december 2019 citeer ik de belangrijkste delen https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2019-66192.pdf Inkomstenbelasting. Buitenlandse belastingplichtigen; Pro-rata-aftrek persoonlijke aftrekposten en tegemoetkomingen als niet is voldaan aan de 90%-eis Directoraat-generaal Belastingdienst/Directie...
Lees verder

Prinses Beatrix, Prins Constantijn en Prinses Laurentien bij opening Holland Dance Festival
Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Beatrix, Prins Constantijn en Prinses Laurentien der Nederlanden wonen woensdagavond 22 januari 2020 in het Zuiderstrandtheater in Den Haag de opening bij van de zeventiende editie van het Holland Dance Festival.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder