Doorgaan naar hoofdcontent

Vacature bestuurslid KFPS

 
Vacature bestuurslid KFPS
Lees verder

Call for grant applications are open for the Orange Knowledge Institutional Collaboration Project
Call for grant applications! The deadline for the Orange Knowledge Institutional Collaboration Project (30004) got extended to January 14, 2020. The theme of the call focuses on Food and Nutrition Security (FNS), and the aim of the project is "Strengthening infrastructure for scientific and research data to support knowledge-sharing and demand-driven decision-making in agriculture."
Lees verder

Het Najaarsoverleg: de staat van de Nederlandse jeugdfilm en het filmaanbod in filmtheaters
Op woensdagavond 11 december gaan collega's en concurrenten uit de Nederlandse filmwereld tijdens het Najaarsoverleg weer met elkaar in debat over actuele kwesties in de huidige filmindustrie. De belangrijkste agendapunten zijn: wat is anno 2019 de staat van de Nederlandse jeugdfilm; en waarom vertonen gesubsidieerde filmtheaters steeds meer commerciële films? Onder andere Burny Bos (Bos Bros),...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder