Doorgaan naar hoofdcontent

Waardeoverdracht pensioen naar Nederland

 
Waardeoverdracht pensioen naar Nederland
Datum 4 december 2019 Betreft Kamervragen van het lid Van Weyenberg (D66)   Hierbij zend ik u, mede namens de Staatssecretaris van Financiën, de antwoorden op de Kamervragen van het lid Van Weyenberg (D66) over "de mogelijkheid van pensioenoverdracht uit het buitenland". De Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Daaruit: Vraag 2 Wat zijn de […]
Lees verder

Sudan: Zingen en tekenen wat je niet kunt zeggen
De revolutie in Sudan zorgde voor een opleving van de creatieve sector in het land. Kunst speelde een belangrijke rol tijdens de protesten die leidden tot de val van de regering . In het 'strengthening citizens in Sudan' project van de Nederlandse ambassade werken activisten en kunstenaars voor hetzelfde doel: het jonger en meer divers maken van de groep die het voor het zeggen heeft.
Lees verder

Reisadvies # Frankrijk : Er is donderdag een landelijke staking aangekondigd. Deze begint waarschijnlijk om 20u vanavond. Er worden ernstige storingen verwacht van het regionale en internationale OV. Ook vreest men voor ongeregeldheden in Parijs. https://
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder