Doorgaan naar hoofdcontent

Woensdag 11 december Backlight Meet Ups!

 
Woensdag 11 december Backlight Meet Ups!
Beste allemaal, Goed nieuws! Op woensdag 11 december wordt er een herstart gemaakt met Backlight Meet Ups in Addis Ababa. Vanaf 19.00 inloop en start van de documentaire om 19.30 tot 21.30. Locatie: Vamdas Entertainment in Meganagna. De locatie is … Lees verder →
Lees verder

Staatsbezoek Indonesië
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van president Joko Widodo een staatsbezoek aan de Republiek Indonesië. Het bezoek vindt plaats in de week van 9 maart.
Lees verder

Leesvaardigheid Nederlandse en Vlaamse leerlingen afgenomen
Het leesvaardigheidsniveau van Nederlandse en Vlaamse 15-jarigen is de afgelopen jaren gedaald. 
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder