Doorgaan naar hoofdcontent

Answers after Brexit

 
Answers after Brexit
Lees verder

Tailor Made Training for Indonesian Probation Services
Dutch trainers from the Probation Services (Reclassering) and it's Indonesian counterparts (Direktorat Jenderal Pemasyarakatan) have met during the week of 20-24 January for a tailor made training of the Indonesian staff to enhance their knowledge and skills in probation work, organized by the Center for International Legal Cooperation (CILC).
Lees verder

PROJECT GIO bekroond met Gouden Film
Meer dan 100.000 bezoekers hebben PROJECT GIO, geregisseerd door Bas van Teylingen, in de bioscoop gezien. De film heeft daarmee de Gouden Film-status behaald. Hoofdrolspeler Gio Latooy werd woensdagochtend feestelijk verrast met de award door zijn ouders Marcel en Louise, zusje Melanie en medespeler Niek Roozen bij hem thuis. De Gouden Film Award is een initiatief van het Nederlands Film...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder