Doorgaan naar hoofdcontent

Changes in the rules for Schengen and Caribbean visa applications

 
Changes in the rules for Schengen and Caribbean visa applications
As of February 2, 2020, new rules will be in force if you apply for a Schengen or Caribbean visa. The changes in the rules for the Schengen visa are a consequence of new EU legislation.
Lees verder

AZ Awards Toronto 2020: Oproep Nederlands talent in Design en Architectuur
De AZ Awards in Toronto, dat het toonaangevende Canadese AZURE Magazine organiseert, is een internationale architectuur- en designwedstrijd die uitmuntendheid en innovatie erkent en 's werelds beste projecten, producten en ideeën presenteert. Inzending voor de komende (tiende) editie is mogelijk sinds 2 januari 2020, waarbij we creatief talent uit Nederland aanmoedigen om deel te nemen.
Lees verder

Reisadvies # China : Houd rekening met nieuwe verregaande maatregelen om verspreiding van # coronavirus te voorkomen. Dit leidt tot aanzienlijke gevolgen in heel China en beperkt mogelijkheden voor vervoer, toerisme en dagelijks leven. Lees het reisadvies
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder