Doorgaan naar hoofdcontent

Dag 2 van de Hengstenkeuring in beeld

 
Dag 2 van de Hengstenkeuring in beeld
Vrijdag 10 januari stond de Hengstenkeuring in het teken van de Friesian Talent Cup, de Horses2fly KFPS Sportcompetitie én natuurlijk de clinics. Fotograaf Remco Veurink legde de dag in beeld vast. The post Dag 2 van de Hengstenkeuring in beeld appeared first on Phryso.
Lees verder

Jehannes 484 op kop van eerste rubriek (met video)
De eerste rubriek hengsten die op zaterdagmorgen 11 januari in de ring van de Hengstenkeuring verscheen, is op naam geschreven van Jehannes 484 (Tsjalle 545). 'We hebben de meest jeugdige hengsten vooraan geplaatst', aldus jurylid Louise Hompe die vol lof was over deze klasse hengsten tot en met twaalf jaar. Sterk bewegende Fonger 478 Samen […] The post Jehannes 484 op kop van eerste...
Lees verder

Nane 492 en Markus 491 door naar kampioenskeuring jonge hengsten (met video)
Bij de jonge hengsten goedgekeurd vanaf dekseizoen 2015 en 2016 hebben Nane 492 (Wimer 461) en Markus 491 (Maurits 437) zich geplaatst voor de kampioenskeuring bij de jonge hengsten. Verschil in souplesse stap De fraai bewegende Nane 492 kwam op kop van de rubriek, met de al minstens zo mooi door de baan zwevende Markus […] The post Nane 492 en Markus 491 door naar kampioenskeuring jonge...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder