Doorgaan naar hoofdcontent

De 70ste Hengstenkeuring voor Dirk Zwanenburg

 
De 70ste Hengstenkeuring voor Dirk Zwanenburg
Op veertienjarige leeftijd kwam hij voor het eerst op de Hengstenkeuring. 'Dat was in 1950, toen nog aan de Lange Marktstraat in Leeuwarden', herinnert de bijna 84-jarige Dirk Zwanenburg zich. 'Toen waren er ook 'bovenlanders' bij, er werden dan één of twee nieuwe hengsten aangewezen', aldus Zwanenburg die 15 jaar in de verrichtingsjury zitting had, […] The post De 70ste Hengstenkeuring...
Lees verder

Afscheid van jubilerende Jasper 366
Applaus, tranen, kippenvel…alle denkbare emoties kwamen eraan te pas toen Jasper 366 met zonen, kleinzonen en achterkleinzonen in de ring verscheen. Het leverde een indrukwekkend plaatje op: Jasper met daarachter Beart 411, Haitse 425 en Maeije 440, kleinzonen Pier 448, Bikkel 470, Epke 474 en Siert 499 en achterkleinzoon Jouwe 485. Inmiddels 25 jaar jong, […] The post Afscheid van...
Lees verder

Auwert 514 beste van de jongste lichting KFPS stamboekhengsten
Met veel luxe en oprichting draafde Auwert 514 (Jehannes 484) naar de overwinning in rubriek 8, hengsten goedgekeurd vanaf dekseizoen 2020. 'Deze hengsten hebben een zwaar traject achter de rug', lichtte jury Louise Hompe toe aan de microfoon. 'Een aantal zijn nog wat onstuimig.' Ze noemde Auwert een 'luxe verschijning die erin klimt en veel […] The post Auwert 514 beste van de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder