Doorgaan naar hoofdcontent

Debby de Graaf: ‘Ik ben trots op wat ik met Gerrit Galloper heb bereikt’

 
Debby de Graaf: 'Ik ben trots op wat ik met Gerrit Galloper heb bereikt'
Lees verder

Monique van der Meij: 'Het was een jaar waar je niet van dúrft te dromen'
Lees verder

College voor de Rechten van de Mens: 'We verdienen allemaal respect'
Nederland maakt zich sterk voor een veilige en rechtvaardige wereld. Niet alleen in het buitenland, maar ook op eigen bodem. Bij het College voor de Rechten van de Mens kun je terecht met vragen over discriminatie en meldingen over mensenrechtenkwesties zoals huiselijk geweld. Ook kun je discriminatieklachten voorleggen. 'In Nederland hebben we het op papier allemaal goed geregeld, maar de...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder