Doorgaan naar hoofdcontent

Deze week zijn we op de # vakantiebeurs2020 in de Utrechtse Jaarbeurs. Ben je op de beurs? Kom dan langs op het # wij...

 
Deze week zijn we op de # vakantiebeurs2020 in de Utrechtse Jaarbeurs. Ben je op de beurs? Kom dan langs op het # wijsopreis plein en ga in gesprek met medewerkers van de @ ggdreistmee , @ Douane en @ MinBZ .pic.twitter.com/1fww0LZEEN
Lees verder

Geef je snel op voor de Cursus Beoordelen I & II in Midden-Nederland
Op dinsdagavond 21 januari staat de start van de cursus Beoordelen in Lunteren op de agenda. Het KFPS heeft nog een paar deelnemers nodig om de cursus door te laten gaan. De cursus Beoordelen nieuwe stijl bestaat drie theorieavonden en tien praktijkbijeenkomsten. Elke bijeenkomst duurt 2.5 uur. In de cursus krijgt u te maken met […] The post Geef je snel op voor de Cursus Beoordelen I...
Lees verder

Antwoorden na Brexit
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder