Doorgaan naar hoofdcontent

Hong Kong Consulate Closed during Chinese New Year

 
Hong Kong Consulate Closed during Chinese New Year
The Consulate is closed during Chinese New Year from 25-28 January. Kung Hei Fat Choy!
Lees verder

Mobiliteit in Duitsland: Jaaroverzicht 2019 & vooruitblik 2020
In het afgelopen jaar is er veel gebeurd op het gebied van mobiliteit: de politieke discussies en economische activiteiten op de Duitse markt hebben een hoger kwaliteitsniveau dan een aantal jaar geleden. Wij hebben een bijdrage geleverd door aan diverse evenementen en beurzen deel te nemen en workshops rondom groene en intelligente mobiliteit te organiseren. Een korte terugblik op het afgelopen...
Lees verder

Koningin Máxima bij World Economic Forum in Davos
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt van maandagavond 20 tot en met donderdag 23 januari het World Economic Forum (WEF) in Davos dat dit jaar 50 jaar bestaat. Zij doet dit in haar hoedanigheid van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA).
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder