Doorgaan naar hoofdcontent

Jehannes 484 kampioen bij de oudere hengsten (met video)

 
Jehannes 484 kampioen bij de oudere hengsten (met video)
'We hebben gekozen voor de hengst met de meeste rastype in het front.' Bij deze woorden van jury Louise Hompe begon Age Okkema al wat te springen. Hij wist eigenlijk wel zeker dat de typering op zijn hengst duidde. 'Het was een 'close call'', vertelde Louise die Jehannes 'sterk in voor- en achterbeen en super […] The post Jehannes 484 kampioen bij de oudere hengsten (met video) appeared...
Lees verder

Matthys 504 kampioen bij de jongere hengsten én algemeen kampioen (met video)
Hij groeide in de wedstrijd en wist zijn fraaie presentatie te verzilveren naar het kampioenschap bij de jongere hengsten. Matthys 504, gefokt door de familie Derksen en in gezamenlijk eigendom met de gebroeders van Maanen is niet alleen kampioen bij de jonge  hengsten geworden, maar haalde ook het algemeen kampioenschap binnen. Reserve zowel bij de […] The post Matthys 504 kampioen bij de...
Lees verder

Ledenvergadering en rijsttafelen
7 Februari 2020 is er weer Indonesische Rijsttafelen, georganiseerd in samenwerking met de Alpini van Brebbia!! De oosterse gerechten worden voorafgegaan door de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Het wordt altijd op prijs gesteld als eters ook bij de leden vergadering aanwezig zijn, maar verplicht is dit niet. Kom je alleen eten dan begint het rond 20:00 uur. Wil je ook de ledenvergadering...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder