Doorgaan naar hoofdcontent

Koning beëdigt lid in buitengewone dienst Algemene Rekenkamer

 
Koning beëdigt lid in buitengewone dienst Algemene Rekenkamer
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Huis ten Bosch mevrouw drs. J.M.A. Kemna beëdigd tot collegelid in buitengewone dienst van de Algemene Rekenkamer.
Lees verder

Bedrijvenmiddag: posten geven ondernemers extra zetje
Het was geen moment stil woensdag in de grote zaal van de Fokker Terminal in Den Haag. Aan kleine tafeltjes waren 536 Nederlandse ondernemers, vernieuwers en investeerders druk in gesprek met 150 ambassadeurs, consuls en consuls-generaals. Dat gebeurde tijdens meer dan 700 speeddates op de bedrijvenmiddag van de ambassadeursconferentie. Voordat ze de ambassadeurs bevragen spreekt minister Kaag...
Lees verder

Alle Nederlanders met wie we in contact staan over het # coronavirus in de Chinese provincie Hubei hebben van de Nederlandse ambassade het volgende bericht gekregen: https://www. nederlandwereldwijd.nl/actueel/nieuws /2020/01/30/coronavirus-bericht-ambass
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder