Doorgaan naar hoofdcontent

Koning bij plechtigheden overlijden Sultan Qaboos bin Said bin Taimur van Oman

 
Koning bij plechtigheden overlijden Sultan Qaboos bin Said bin Taimur van Oman
Zijne Majesteit de Koning brengt zondag 12 januari 2020 met minister Blok van Buitenlandse Zaken een bezoek aan Muscat, Oman, om medeleven te betuigen met het overlijden van Sultan Qaboos bin Said bin Taimur van Oman. De plechtigheden vinden plaats op het Al Alam paleis in Muscat.
Lees verder

Einde van het Portugese NHR systeem voor belastingen?
zie daarover dit bericht: https://www.lisbob.net/en/blog/end-nhr-status-portugal-january-1st-2020?fbclid=IwAR1PT3MmQEyHP5paBF9rR7o8O1MwSZfEI9q2Yn10klyptkHa4717sU4Jqiw
Lees verder

Reisadvies # Filipijnen : De Taal-vulkaan, 100 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Manilla, is actief geworden. De overheid heeft het alert niveau verhoogd van 3 naar 4. Dit betekent dat op korte termijn een uitbarsting mogelijk is. Lees het reisadvies:
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder