Doorgaan naar hoofdcontent

Malaysia achieves 2019 fiscal deficit target of 3.4%

 
Malaysia achieves 2019 fiscal deficit target of 3.4%
The government has achieved its fiscal deficit target for 2019 of 3.4% of gross domestic product (GDP), says Finance Minister Lim Guan Eng. "We reached the target 100%, we achieved a fiscal deficit of 3.4% of GDP. We definitely achieved it, " he said. Lim was speaking to reporters after the Kuala Lumpur Customs Department's … The post Malaysia achieves 2019 fiscal deficit target of 3.4%...
Lees verder

Geslaagd Sinterklaasfeest
Lees verder

Erfbelasting: bewijslast voor nagelaten buitenlands vermogen
ECLI:NL:GHSHE:2020:62 Instantie Gerechtshof 's-Hertogenbosch Datum uitspraak 09-01-2020 Datum publicatie 10-01-2020 Zaaknummer 18/00572 Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Aan belanghebbende is een navorderingsaanslag in het recht van successie opgelegd, omdat hij volgens de Inspecteur is gerechtigd tot door erflaatster in het buitenland aangehouden...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder