Doorgaan naar hoofdcontent

Meet our new Head of International Cultural Policy: Margot Llompart

 
Meet our new Head of International Cultural Policy: Margot Llompart
Lees verder

Prinses Margriet bezoekt Militair Revalidatiecentrum Aardenburg en Invictus Games-team
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden brengt vrijdagmiddag 17 januari een werkbezoek aan het Militair Revalidatiecentrum Aardenburg in Doorn. Tevens ontmoet de Prinses hier de sporters van het Nederlandse team voor de Invictus Games die dit jaar in Den Haag worden gehouden. Prinses Margriet is erevoorzitter van Invictus Games 2020.
Lees verder

Reisadvies # Iran : Reis alleen als het noodzakelijk is. De veiligheidssituatie is onvoorspelbaar. Ben je in Iran? Bedenk dan of je verblijf echt nodig is. Door de toegenomen spanningen zijn er minder vluchten van en naar Iran. Lees ook het reisadvies: ht
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder