Doorgaan naar hoofdcontent

Minister Blok bezoekt Georgië en Armenië

 
Minister Blok bezoekt Georgië en Armenië
Minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken bezoekt op 22 en 23 januari achtereenvolgens Georgië en Armenië.
Lees verder

Prinses Laurentien bij boekpresentatie ter gelegenheid van 125-jarig bestaan Vereniging Onbeperkt Lezen
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Laurentien der Nederlanden is op donderdagmiddag 30 januari bij de presentatie van het boek 'Knokken voor je boeken' in de Openbare Bibliotheek Amsterdam (OBA). Tijdens de presentatie neemt de Prinses het eerste boek in ontvangst en opent zij de gelijknamige fototentoonstelling. Het boek en de tentoonstelling markeren het 125-jarig bestaan van de Vereniging...
Lees verder

Handelsmissie Sustainable Buildings & Energy Systems
Stockholm is niet alleen het grootste stedelijke gebied in Zweden, het is ook het snelst groeiende. Met een snelle groei aan zowel mensen als bedrijven is de behoefte aan nieuwe infrastructuur, huisvesting en werkplekken groot. Een slimme gebouwde omgeving is een belangrijk onderdeel van het strategisch innovatieprogramma van de Zweedse overheid.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder