Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuw internationaal logo: 'NL' met gestyleerde oranje tulp

 
Nieuw internationaal logo: 'NL' met gestyleerde oranje tulp
Nederland en het Koninkrijk der Nederlanden zijn voortaan internationaal te herkennen aan een nieuw logo. Het beeldmerk combineert twee symbolen: NL en een gestyleerde, oranje tulp. Het logo vervangt het tot nu toe veel gebruikte 'tulpje Holland' van het Nederlands Bureau voor Toerisme en Congressen (NBTC).
Lees verder

In 2019 hielpen we ruim 3100 Nederlanders die in het buitenland in nood kwamen. En ook in 2020 staat Buitenlandse Zaken weer 24/7 klaar voor Nederlanders over de grens. Maar voorkomen is beter dan genezen. Bereid je daarom goed voor en ga # wijsopreis . h
Lees verder

Maandag 13 januari 2020 - Inschrijving 104de Vierdaagse
Een overzicht van onze persberichten vind je hier.Volg ons op Twitter, Facebook en Instagram.
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder