Doorgaan naar hoofdcontent

Prins Constantijn reikt prijzen uit bij het Nederlands Vioolconcours 2020

 
Prins Constantijn reikt prijzen uit bij het Nederlands Vioolconcours 2020
Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Constantijn der Nederlanden reikt op zaterdagavond 1 februari 2020 de prijzen uit na de finale van het Nederlands Vioolconcours in TivoliVredenburg in Utrecht. In de finale strijden drie violisten om de hoofdprijs. Zij spelen een vioolconcert van Mozart en worden begeleid door het Residentie Orkest onder leiding van Anja Bihlmaier. Prins Constantijn is...
Lees verder

Sport-Elite Predicaat voor Tsjalle 454
Lees verder

Bij Teheran is een Oekraïens vliegtuig neergestort. Wij volgen de situatie op de voet en zoeken uit of er Nederlanders bij betrokken zijn. Mensen met vragen kunnen terecht bij ons 24/7 contactcenter +31247247247.pic.twitter.com/fwJdqpSX8X
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder