Doorgaan naar hoofdcontent

Registreren bij de Ambassade? Dat kan!

 
Registreren bij de Ambassade? Dat kan!
Alle Nederlanders kunnen zich nu inschrijven voor de informatieservice van Buitelandse Zaken. Zo houden wij u op de hoogte van alle belangrijke informatie over het land naar uw keuze. Meer informatie vind u in de folder.
Lees verder

Geslaagde MKB-handelsmissie duurzame en slimme mobiliteit
Van 13 tot 15 januari vond in België een MKB-handelsmissie rondom duurzame en slimme mobiliteit plaats. Onder leiding van minister Sigrid Kaag en Jacco Vonhof (voorzitter MKB-Nederland ) trok een delegatie van ca. 50 Nederlandse ondernemers de grens over om zich te laten onderdompelen in de Belgische mobiliteitswereld en te praten over zakendoen met Belgische partners. Naast matchmaking tussen...
Lees verder

Fokker van het Jaar 2019: Obe Mous
Obe Mous is de Fokker van het Jaar 2019 geworden. Op woensdag 22 januari is hij in de bloemetjes gezet door Marijke Akkerman en Sieneke Mekkes van KFPS en heeft Obe een Birth Watch, een geboortemelder, in ontvangst genomen én een mooi wandbord. Normaliter wordt de prijs uitgereikt op de Hengstenkeuring, maar vanwege gezondheidsredenen kon […] The post Fokker van het Jaar 2019: Obe Mous...
Lees verder

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder